Autorizovaný prodej a servis motocyklů Kawasaki

 

 

Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma V.J.CARS s několikaletou tradicí a mnoha zkušenostmi rozšiřuje své pole působnosti o autorizovaný prodej a servis motocyklů Kawasaki. Na cca 200 m2 prodejní plochy můžete vybírat z nových motocyklů Kawasaki, originálního příslušenství a doplňků, oblečení MBW, přileb Scorpion a doplňků Barracuda. Showroom se nachází v prvním patře nad prodejnou vozů Mitsubishi. Náš proškolený personál se Vám bude snažit maximálně poradit a vyhovět při výběru vašeho nového mazlíčka, doporučit nejvhodnější oblečení a doplňky pro Vaše bezstarostné chvíle při cestování na dvou kolech.

A aby tato cesta byla bez překážek a starostí, nabízíme Vám možnost financování, pojištění, registraci na úřadu, servis a montáž doplňků, vyhotovení STK atd.

 A proč právě Kawasaki?

 Našich 25 let velmi dobrých zkušeností se stroji japonské produkce nás ujistilo, že právě Kawasaki je tou správnou volbou jak Vám, naším zákazníkům, poskytnout to nejlepší pro Vaši vysněnou cestu vstříc novým zážitkům.

 O Kawasaki

 Divize motorů a motocyklů je samostatnou částí koncernu Kawasaki Heavy Industries, Ltd., která nabízí širokou škálu produktů, včetně motocyklů, čtyřkolek ATV, rekreačních a pracovních čtyřkolek UTV, vodních skůtrů JET SKI® a malých benzinových motorů.

 

! NOVINKA !

Nevíte čím udělat partnerovi, partnerce, rodině, blízkému či známému radost? 

To my víme!

Dárkové poukazy v libovolné hodnotě 

 

 

 

 

 

 

^